NYNÍ NOVĚ K ZAKOUPENÍ RESPIRÁTORY A ROUŠKY
Akce Novinka

Flowflex® SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25ks

Neohodnoceno

Rychlý antigenní test na zjištění onemocnění COVID-19 schválený MZ ČR i pro samotestování. Jedná se o rychlou, neinvazivní a šetrnou metodu testování. Na odebrání vzorku stačí použít vatovou tyčinku jenom 2,5 cm od okraje nosu.


  • (7 balení) Skladem
1 999 Kč
Kategorie: Testy COVID-19
 

Výsledky představují identifikaci nukleokapsidového antigenu SARS-CoV-2. Tento antigen je obecně detekovatelný ve vzorcích z horních dýchacích cest v průběhu akutní fáze infekce. Pozitivní výsledky udávají přítomnost virových antigenů, ale pro určení infekčního stavu je potřebná korelace s historií pacienta a jinými diagnostickými údaji. Pozitivní výsledky nevylučují bakteriální infekce nebo ko-infekce jinými viry. Zjištěný agens nemusí být definitivní příčinou onemocnění.

Negativní výsledky u pacientů se symptomy po sedmi dnech by se měly brát jako předpokládané a měly by být v případě potřeby pro management pacienta ověřeny molekulární
metodou. Negativní výsledky nevylučují infekci SARS-CoV-2 a neměly by být používány jako jediný základ pro léčbu nebo rozhodnutí při managementu pacienta, včetně rozhodnutí pro kontrolu infekce. Negativní výsledky je třeba posuzovat v kontextu současných vystavění pacienta, historie a přítomnosti klinických příznaků a symptomů odpovídajících COVID-19.

Obsah balení

V balení 25 zkumavek (extraction tubes) a v každé z těchto 25 zkumavek je již přítomný roztok (extraction buffer) – cca 10 kapek roztoku. (Lahvičky s roztokem v balení nejsou, neboť jejich obsah je již ve zkumavce.)

 

citlivost: 97,1%, relativní specificitu: 99,6% a přesnost: 99,3%

v sadě 25-ti ks jsou jednotlivé části testu vždy individuálně hygienicky zabaleny. Lze je tedy pohodlně rozdělit mezi pracovníky organizace!!!